EEU-HD1H101B
MFR.Part #
EEU-HD1H101B
JLCPCB Part #
C5114399
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 13mm 180mA@120Hz 50V 5mm 8mm ±20% 插件,D8xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS