ERG35V680M10X16
MFR.Part #
ERG35V680M10X16
JLCPCB Part #
C47344182
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5A@100kHz 10mm 16mm 2000hrs@105℃ 35V 42mΩ@100kHz 5mm 680uF ±20% Plugin,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS