ERB35V470M10X16
MFR.Part #
ERB35V470M10X16
JLCPCB Part #
C51904444
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 1.25A@100kHZ 35V 470uF 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS