ERB35V330M10X13
MFR.Part #
ERB35V330M10X13
JLCPCB Part #
C51953433
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 13mm 330uF 35V 7000hrs@105℃ 80mΩ@100KHz 950mA@100kHZ ±20% 插件,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS