3362X-1-201
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
3362X-1-201
JLCPCB Part #
C52754351
Package
插件-3P,7x6.8mm
Description
1 200Ω 500mW ±10% ±250ppm/℃ 插件-3P,7x6.8mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS