3362S-1-205LF
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
3362S-1-205LF
JLCPCB Part #
C52754377
Package
插件-3P,7x6.8mm
Description
1 2MΩ 500mW ±10% ±150ppm/℃ 插件-3P,7x6.8mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS