3362P-1-104LF
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
3362P-1-104LF
JLCPCB Part #
C48997949
Package
插件-3P,7x6.8mm
Description
1 100kΩ 500mW ±10% ±150ppm/℃ 插件-3P,7x6.8mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS