3362P-1-101
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
3362P-1-101
JLCPCB Part #
C52754331
Package
插件-3P,7x6.8mm
Description
1 100Ω 500mW ±10% ±250ppm/℃ 插件-3P,7x6.8mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS