3362S-1-105
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
3362S-1-105
JLCPCB Part #
C52754337
Package
插件-3P,7x6.8mm
Description
1 1MΩ 500mW ±10% ±250ppm/℃ 插件-3P,7x6.8mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS