3296X-1-204LF
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
3296X-1-204LF
JLCPCB Part #
C52754415
Package
Plugin-3P,9.5x4.9mm
Description
200kΩ 28 500mW ±10% ±150ppm/℃ 插件-3P,9.5x4.9mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS