3296X-1-105LF
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
3296X-1-105LF
JLCPCB Part #
C49190482
Package
Plugin-3P,9.5x4.9mm
Description
1MΩ 28 500mW ±10% ±150ppm/℃ 插件-3P,9.5x4.9mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS