SMD2018-030-60
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMD2018-030-60
JLCPCB Part #
C47753862
Package
2018
Description
-40℃~+85℃ 1.2W 10A 2.3Ω 300mA 3s 500mΩ 600mA 60V 2018 Resettable Fuses ROHS