SMD0805-020-16
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMD0805-020-16
JLCPCB Part #
C46640977
Description
-40℃~+85℃ 0.8mm 1.5mm 16V 2.2mm 200mA 20ms 3.5Ω 40A 500mA 500mW 500mΩ 0805 Resettable Fuses ROHS