MBR30100PT
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
MBR30100PT
JLCPCB Part #
C49841330
Package
TO-247
Description
1 Pair Common Cathode 100V 20uA@100V 30A 850mV@15A TO-247 Schottky Diodes ROHS