H4V5HD3BB
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
H4V5HD3BB
JLCPCB Part #
C53238071
Package
SOD-323
Description
-55℃~+125℃ 1 150A@8/20us 17V 1uA 2.5kW@8/20us 4.5V 4.6V 425pF Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS