SMD3216-400N
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMD3216-400N
JLCPCB Part #
C47345363
Package
1206
Description
-40℃~+85℃ 0.5pF 1.6mm 1.6mm 2 3.2mm 400V 500A 900V ±30% 1206 Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS