HX-HE040H-5.08-4P
MFR.Part #
HX-HE040H-5.08-4P
JLCPCB Part #
C49577368
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 16A 1x4P 300V 4 4P 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Screw Straight Pin 插件,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS