XDZ254-2-17-S-2.5-G1
MFR.Part #
XDZ254-2-17-S-2.5-G1
JLCPCB Part #
C19268839
Package
SMD,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.5mm 2x17P 34P 3A 6mm Black Pin Header Surface Mount,Vertical SMD,P=2.54mm Pin Headers ROHS