XDM200-1-03-W-4.3-G0
Extended
Manufacturer
chxunda
MFR.Part #
XDM200-1-03-W-4.3-G0
JLCPCB Part #
C19268917
Package
Push-Pull,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5A 1x3P 2mm 3P 4.3mm Right Angle Side Square Hole 弯插,P=2mm Female Headers ROHS