8.0SMDJ33A/T7
Extended
Manufacturer
amsem
MFR.Part #
8.0SMDJ33A/T7
JLCPCB Part #
C22384715
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 33V 40.6V 5uA 68.9V 8kW@10/1000us 975.7A@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS