BZX584C5V1
Extended
Manufacturer
amsem
MFR.Part #
BZX584C5V1
JLCPCB Part #
C7528993
Package
SOD-523
Description
200mW 2uA 4.8V~5.4V 480Ω 5.1V 60Ω Independent SOD-523 Zener Diodes ROHS