Z8PE002SZ010EG
MFR.Part #
Z8PE002SZ010EG
JLCPCB Part #
C2640391
Package
SOIC-18-300mil
Description
10MHz 14 4.5V~5.5V Others SOIC-18-300mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS