Z8PE002HZ010SG
Extended
Manufacturer
Zilog
MFR.Part #
Z8PE002HZ010SG
JLCPCB Part #
C2640639
Package
SSOP-20-208mil
Description
10MHz 14 3V~5.5V 512Byte OTP Others SSOP-20-208mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS