Z8F0130HH020EG
MFR.Part #
Z8F0130HH020EG
JLCPCB Part #
C2640505
Package
SSOP-20-208mil
Description
-40℃~+105℃ 10bit 17 1KB 2.7V~3.6V 20MHz 256Byte 8 Bit Built-in FLASH eZ8 SSOP-20-208mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS