Z8F3222AR020SG
MFR.Part #
Z8F3222AR020SG
JLCPCB Part #
C3228126
Package
LQFP-64
Description
0℃~+70℃ 10bit 20MHz 2KB 32KB 3V~3.6V 46 8 Bit Built-in FLASH eZ8 LQFP-64 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS