Z8F1680AN020SG
MFR.Part #
Z8F1680AN020SG
JLCPCB Part #
C3226296
Package
LQFP-44(10x10)
Description
0℃~+70℃ 1.8V~3.6V 10bit 16KB 20MHz 37 3KB 8 Bit Built-in FLASH eZ8 LQFP-44(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS