Z8F2421PM020EG
MFR.Part #
Z8F2421PM020EG
JLCPCB Part #
C3235996
Package
DIP-40
Description
-40℃~+105℃ 10bit 20MHz 24KB 29 2KB 3V~3.6V 8 Bit Built-in FLASH eZ8 DIP-40 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS