Z8F1624QN020XK
MFR.Part #
Z8F1624QN020XK
JLCPCB Part #
C3226410
Package
QFN-44(7x7)
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~3.6V 16KB 20MHz 3.75KB 36 8 Bit Built-in FLASH eZ8 QFN-44(7x7) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS