Z8F021AQB020EC
MFR.Part #
Z8F021AQB020EC
JLCPCB Part #
C2640810
Package
QFN-8(5x6)
Description
2.7V~3.6V 20MHz 2KB 6 FLASH eZ8 QFN-8(5x6) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS