Z8F012AQB020EC
MFR.Part #
Z8F012AQB020EC
JLCPCB Part #
C2640519
Package
QFN-8(5x6)
Description
10bit 1KB 2.7V~3.6V 20MHz 6 FLASH eZ8 QFN-8(5x6) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS