Z8PE003PZ010SG
MFR.Part #
Z8PE003PZ010SG
JLCPCB Part #
C2640603
Package
DIP-18
Description
10MHz 14 1KB 3V~5.5V OTP Others DIP-18 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS