LFG102M35070FVA
Extended
Manufacturer
Zeasset
MFR.Part #
LFG102M35070FVA
JLCPCB Part #
C432030
Package
Plugin,D35xL70mm
Description
-25℃~+85℃ 1000uF 10mm 2000hrs@85℃ 3.83A@120Hz 35mm 400V 70mm ±20% 插件,D35xL70mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS