LPJ222M35055FVA
Extended
Manufacturer
Zeasset
MFR.Part #
LPJ222M35055FVA
JLCPCB Part #
C432086
Package
Plugin,D35xL55mm
Description
-25℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 2200uF 250V 35mm 55mm ±20% 插件,D35xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS