HFE681M35050FVA
Extended
Manufacturer
Zeasset
MFR.Part #
HFE681M35050FVA
JLCPCB Part #
C432001
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 35mm 450V 50mm 680uF ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS