SZF1150A
Extended
Manufacturer
ZHIDE
MFR.Part #
SZF1150A
JLCPCB Part #
C5161013
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 142.5V~157.5V 150V 1W 1kΩ 500nA@114V 6kΩ SOD-123FL Zener Diodes ROHS