SMDJ12CA
Extended
Manufacturer
ZHIDE
MFR.Part #
SMDJ12CA
JLCPCB Part #
C5161569
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 12V 14.7V 150.8A@10/1000us 19.9V 1uA 3kW@10/1000us Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS