SMA3Z3.9A
MFR.Part #
SMA3Z3.9A
JLCPCB Part #
C5161098
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100uA@1V 3.71V~4.1V 3.9V 3W 400Ω DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS