SMB3Z62A
Extended
Manufacturer
ZHIDE
MFR.Part #
SMB3Z62A
JLCPCB Part #
C5162186
Description
-55℃~+150℃ 12Ω 2kΩ 3W 500nA@47.1V 58.9V~65.1V 62V SMB Zener Diodes ROHS