SMB3Z22A
Extended
Manufacturer
ZHIDE
MFR.Part #
SMB3Z22A
JLCPCB Part #
C5161138
Description
1 Independent 20.9V~23.1V 22V 3W 500nA@16.7V 750Ω 8Ω SMB Zener Diodes ROHS