SMB3Z51A
Extended
Manufacturer
ZHIDE
MFR.Part #
SMB3Z51A
JLCPCB Part #
C5162185
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1.5kΩ 15Ω 3W 48.45V~53.55V 500nA 51V SMB Zener Diodes ROHS