SMB15J15CA
Extended
Manufacturer
ZHIDE
MFR.Part #
SMB15J15CA
JLCPCB Part #
C5161457
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 15V 18.5V 24.4A 61.5uA Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS