SMB3Z12A
Extended
Manufacturer
ZHIDE
MFR.Part #
SMB3Z12A
JLCPCB Part #
C5161133
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 11.4V~12.6V 12V 3W 500nA@9.1V 63Ω 700Ω SMB Zener Diodes ROHS