SMAJ20CA
Extended
Manufacturer
ZHIDE
MFR.Part #
SMAJ20CA
JLCPCB Part #
C5161330
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 12.3A@10/1000us 1uA 20V 24.5V 32.4V 400W@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS