SMDJ20CA
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
SMDJ20CA
JLCPCB Part #
C2994114
Package
SMC
Description
-65℃~+150℃ 20V 24.5V 2uA 32.4V 3kW 92.6A TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS