5.0SMDJ15A
Extended
Manufacturer
ZHIDE
MFR.Part #
5.0SMDJ15A
JLCPCB Part #
C5161610
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 15V 18.5V 207uA 24.4A 5kW@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS