WT396VW-064R-0W
MFR.Part #
WT396VW-064R-0W
JLCPCB Part #
C30602416
Package
SMD,P=3.96mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1x6P 250V 3.96mm 6 6P 7A Copper alloy LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 VH maize-yellow SMD,P=3.96mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS