WT200Y1V-063P-002
Extended
Manufacturer
ZGWD
MFR.Part #
WT200Y1V-063P-002
JLCPCB Part #
C41415511
Package
Plugin,P=2mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x6P 200V 2A 2mm 6 6P Copper alloy HY PA66 Through Hole Tin UL94V-0 White 插件,P=2mm Wire To Board Connector ROHS