ZET-CORE-303020DT2R2MBCA
Extended
Manufacturer
ZE
MFR.Part #
ZET-CORE-303020DT2R2MBCA
JLCPCB Part #
C49009048
Package
SMD,3x3mm
Description
2.2uH 37mΩ 4.9A 6.2A Molded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS