ZETC160808S-1R0MT-LF
MFR.Part #
ZETC160808S-1R0MT-LF
JLCPCB Part #
C48944978
Description
180mΩ 1uH 2.3A 3.2A Molded Inductor ±20% 0603 Power Inductors ROHS