ZET-CORE-252010ST6R8MBCA
MFR.Part #
ZET-CORE-252010ST6R8MBCA
JLCPCB Part #
C48945590
Package
1008
Description
1.8A 2.6A 270mΩ 6.8uH Molded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS